top of page

איך להגשים את המטרות שלך עם היומן הדיגיטלי של לייפסטייל להצלחה

תמיד רצית לדעת כיצד לנהל את הזמן שלך בצורה שלא רק תסיימי את המשימות שלך, אלא תוכלי להגשים את עצמך על אמת גם ברמה המנטלית?

הפוסט הזה הוא בשבילך!
אני שי אבנטוב, בת 16.5, ואני מאמנת אישית לנערות ונשים צעירות כבר כמעט שנתיים!

במהלך העשייה שלי פיתחתי גישה יחודית שנקראת ״לייפסטייל להצלחה״, שמשמעותה היא להעניק לך את האיזון הדרוש כלכך שלא מדובר מספיק בארץ ובטח שמול נערות, בין הפנימי לחיצוני. בין הצורך שלנו להיות הכי יפות ומתוקתקות ושיהיה לנו את החדר המושלם-לבין השורש החשוב שבונה את הביטחון העצמי שלנו ואת האפשרות לאהוב את עצמנו, גם ללא הקיום של הדברים האלה בחייך, ואיך אנחנו משלבות בין שניהם ביום יום!


על מנת לאפשר ללייפסטייל להצלחה שלך להתקיים, תצטרכי קודם להבין איך הוא בכלל נראה עבורך, איך הוא מתבטא ביום יום וכיצד ליישם אותו שלב אחר שלב.

כדי לאפשר לך את זה, בניתי וליקטתי עבורך את הכלים הטובים והפשוטים ביותר שיקחו חלק בכל רובד בחיים שלך:


- עקרון ה20%: עקרון שמבוסס על חוק פרטו, שאומר כי 80% מהתוצאות מגיעות מ20% מהפעולות. בהבנה זו, מתאפשר לנו לדעת כי בתוך כל פעולה או הרגל, או בתוך כל רשימת משימות ארוכה, יש את החלק הקטן שבאמת משנה ויצור את המהפך שאת מחפשת, גם אם תתמידי רק בו לאורך זמן.

- מעקב משמעת: כלי שמאפשר לך לעקוב אחרי ההרגלים שלך, ולפתח משמעת עצמית והתמדה בהם דרך שני שלבים פשוטים של מעקב ותגמול.

המעקב מאפשר לנו תחרות חיובית וקטנה עם עצמנו ורצון לסמן וי על כל ההרגלים השבוע, והתגמול הופך את התחרות לשווה את זה ונותן סיבה התחלתית לשמירה על ההרגל (כשהמוח עדיין מתנגד לו ולא מבין למה הוא ככ חשוב)


- דאטה בייס: שיטת תכנון זמן שבניתי על מנת לאפשר לבנות העסוקות את האיזון המושלם בתכנון היום שלהן בין הצורך בגמישות במשימות והיכולת לשנות ברגע האחרון, לבין המסגרתיות שתבטיח פרודוקטיביות! השיטה מבוססת על חלוקת היום לדברים ״הקבועים״ בלוז היומי (עבודה, בית ספר, שעות קימה ושינה וכ׳ו) ולפרק הזמן שנתון לשינויים ותמרון שלנו, בעצם הזמן בו אנו מבצעים משימות או נחים. ככה אנחנו יודעות בדיוק כמה זמן יש לנו ביום לכל דבר, ומה הדברים החשובים באמת שצריכים להכנס בזמן הזה. וככה התירוץ ״אין לי זמן״ פשוט נעלם:)


- תרגול מנטלי יומי ושבועי: והחלק הכי חשוב בכל הדבר הזה, שללא הקיום שלו, המאמצים לשימור הפרודוקטיביות ילכו לטימיון. וזהו הניהול המנטלי שלנו. על מנת לשמור על הנפש שלנו חשוב שנתעדכן איתה ונטפח אותה בכל יום. לכן, שילוב של הכרת תודה/כתיבת רצף בבוקר יכולה לעשות פלאים בחייכן גם בפנים וגם מבחוץ. בנוסף, כדי לוודא שהשגרה שאתן נמצאות בה אכן מתאימה לכן, ואתן פועלות בהתאם למה שאתן רוצות, רפלקציה שבועית זה כלי הכרחי לשיפור מתמיד שמאפשר לנו לשאול את עצמנו איך אנחנו מרגישות אבל על אמת.


כדי להקל עלייך ביישום של כל אחד מן הכלים המדהימים האלו, שיש בהם הכוח לשנות את חייך לחלוטין, יצרתי יחד עם יובל הכהן - Demiz Design את היומן הדיגיטלי ללייפסטיייל להצלחה, שמלווה אותך בכל חלק בשנה שלך, עם כל הכלים שציינתי והרבה מעבר!

מכיוון שהגענו כבר ליותר מחצי השנה ואני בטוחה שחשוב לך להתחיל ולהשתמש בכלים האלו במחיר משתלם-דאגנו לך להנחה משמעותית!

30 ש״ח הנחה עם קוד הקופון LFS30!

הקופון בתוקף עד 31/12/2022


אני ככ מתרגשת שאת מתחילה את המסע שלך יחד איתי ועם יובל, ואת מוזמנת לשתף אותי באינסטגרם/ בטיקטוק שלי על החוויה שלך עם היומן!


אוהבת, שי אבנטוב❤️

310 צפיות0 תגובות

פוסטים קשורים

הצג הכול

Comments


bottom of page